Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kielce: Wspólny start Inicjatywy Feministycznej i SLD w wyborach samorządowych.

Małgorzata Marenin, prezeska Stowarzyszenia Stop Stereotypom oraz koordynatorka Inicjatywy Feministycznej w województwie świętokrzyskim poparła kandydata Sojuszu Lewicy Demokratycznej Marcina Chłodnickiego na prezydenta Kielc. Marenin wystartuje z listy komitetu wyborczego SLD Lewica Razem do rady miasta w Kielcach.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę, ponieważ od pewnego czasu wiedzieliśmy, że mamy podobne poglądy nie tylko polityczne, ale również samorządowe – powiedział podczas konferencji prasowej Marcin Chłodnicki, szef SLD w Kielcach.

– Odkąd Marcin Chłodnicki został radnym, miałam okazję z nim współpracować przy wielu wydarzeniach i często sprawdzać jego działalność jako radnego i jako człowieka. Okazało się, że nigdy nie zawiódł, zawsze pracował nad projektami, które prowadziłam w sprawie kobiet czy sprawach obywatelskich. Postanowiłam połączyć siły z Marcinem, bo mam pewne zaufanie i wiem, że zależy nam na tych samych kwestiach. Władza musi wreszcie należeć do mieszkanek i mieszkańców miasta. Będę dążyć do tego, byśmy jako zwykli mieszkańcy mieli wpływ na to, jakie będą Kielce. To będzie miasto, w którym się będzie dobrze pracowało i mieszkało – mówiła M. Marenin.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem