Sojusz Lewicy Demokratycznej

Opis

Michał Huzarski lat 39. Żonaty. Dzieci: Zygmunt (9), Antosia (7), Gustaw (1,2). Absolwent Uniwersytetu w Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Magister Prawa i Historii. Absolwent i praktyk z zarządzania finansami w ochronie zdrowia oraz zarządzania projektami w przedsiębiorstwach.

Praktyk samorządowy: w latach 2006-2010 Radny Miasta Legnica, 2010-2014 Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych i Zdrowia Dolnego Śląska.

Wstrzymał prywatyzację szpitali wojewódzkich. Orędownik stosowania nowoczesnych technologii medycznych oraz programów profilaktycznych. Od 8 lat przedsiębiorca w branży doradczej, medycznej oraz automotive.

Od początku związany z SLD. Dwukrotny i obecny wiceprzewodniczący SLD na Dolnym Śląsku oraz przewodniczący SLD w Legnicy. Dwukrotny Członek Rady Krajowej. Od maja 2015 roku Członek Zarządu Krajowego oraz członek specjalnego zespołu ds. przyszłej perspektywy finansowej SLD.

Zwolennik silnego i skutecznego SLD stojącego na straży praw ludzi pracy, seniorów oraz osób wymagających wsparcia państwa. Zwolennik specjalnego wsparcia dla startujących na rynku pracy młodych ludzi. Wierzy w misję i potrzebę silnego i zreformowanego SLD.

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych.
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumiem