Sojusz Lewicy Demokratycznej

Opis

Czesław Cyrul - wiceprzewodniczący Rady Dolnoślaskiej SLD

W Sojuszu Lewicy Demokratycznej jest odpowiedzialny za prace zespołów progromowo - eksperckich ds.strategii medialnej oraz gospodarczych i finasów publicznych.

Opracowuje stanowiska SLD w sprawie polityki hisorczynej.

Wiceprzewodniczący Rady Dolnośląskiej SLD. Członek Rady Krajowej tej partii.

W przeszłości przewodniczący SdRP w byłym woj. Wrocławskim. Radny Rady Miejskiej Wrocławia w latach 1994-1998. Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w latach 1998- 2006. Przewodniczący wrocławskiego SLD w latach 2012-1016.

Dwukrotnie wiceprezes polskiego Radia Wrocław. Członek rad programowych publicznej TV i radia we Wrocławiu. Wieloletni prezes firmy motoryzacyjnej w Jelczu. Dziennikarz mediów regionalnych i krajowych. Autor licznych artykułów i opracowań na temat lewicy.

Społeczny prezes regionalnych stowarzyszeń sportowych.

Hobby: gra w tenisa i badmintona oraz jazda na nartach.

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych.
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumiem